szybka pozyczka

Miło nam poinformować, że Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników po raz kolejny objął patronatem czwartą  już edycję Targów Opakowań i Technologii Pakowania  ExpoOPAKOWANIA 2020.

Targi ExpoOPAKOWANIA to wydarzenie poświęcone tematyce Opakowań w Przemyśle, które odbędzie się 18-19 listopada 2020 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Podczas tej imprezy spotkają się wszystkie składowe branży opakowaniowej:  opakowania i materiały do produkcji opakowań i ekoopakowań, maszyny i urządzenia, innowacyjne rozwiązania i usługi, a także firmy tworzące strefę recyklingu oraz instytucje branżowe.

Celem targów ExpoOPAKOWANIA jest stworzenie miejsca cyklicznych spotkań, prezentacji i dyskusji producentów opakowań oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu opakowań z ich potencjalnymi odbiorcami - przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu. Jest to wydarzenie całościowo obejmujące rynek opakowań, ważenia i dozowania w ramach którego uczestnicy poznają najnowsze rozwiązania technologiczne oraz produkty i trendy, które stanowić mogą źródło inspiracji i wiedzy na temat dynamicznie rozwijającej się branży.

Zapraszamy do odwiedzenia producentów i przedstawicieli przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów przemysłu, a w szczególności branży: opakowaniowej, automotive, tworzyw sztucznych, poligraficznej, logistyki magazynowej, elektrycznej, meblarskiej, e-commerce.

Równolegle z Targami Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA odbędzie się Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo.

 

opak wag 500x165px 1 kopia

Konferencje

Kontakt

Sieć Badawcza Łukasiewicz
Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników
Oddział Farb i Tworzyw
ul.Chorzowska 50A
44-100 Gliwice

tel.: +48 32 231 90 41
faks: +48 32 231 26 74
e-mail: gliwice@impib.pl

Zapraszamy na nasze pozostałe strony: